Preskočiť na obsah
Marek Kišák

Stavebníctvo

Marek Kišák

Murovanie a murárske práce

Obec
Závadka
Od roku
2007
IČO
43 812 686

Marek Kišák

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
053 33 Závadka
Na trhu od
24. októbra 2007
IČO
43 812 686
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.91)
Murovanie a murárske práce

Podnikanie v číslach

18
rokov na trhu
2007
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Marek Kišák

Marek Kišák – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Závadka. Podniká od 24. októbra 2007.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Murovanie a murárske práce“ (43.91). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad murárstvo.

Základné údaje

Obchodné meno
Marek Kišák
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
43 812 686
Dátum vzniku
24. októbra 2007
Miesto podnikania
053 33 Závadka
Živnostenský register
Okresný úrad Spišská Nová Ves, vložka č. 860-15912
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.91)
Murovanie a murárske práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Marek Kišák zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Murárstvo

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Marek Kišák?

Miesto podnikania je v obci 053 33 Závadka.

Čím sa Marek Kišák zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Murovanie a murárske práce“ (43.91). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: murárstvo.

Aké je IČO – Marek Kišák?

IČO je 43 812 686.

Odkedy podniká Marek Kišák?

Podnikanie začalo 24. októbra 2007. Na trhu pôsobí 18 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Marek Kišák podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese marek-kisak.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.